Work Service Czech s.r.o.

Operátor skladu - Slatina (18.000-23.000 Kč/měs.)
Do firmy v Brně - Slatině vyrábějící herní a sportovní zařízení přijmeme pracovníky na pozici operátora skladu/expedice. Požadujeme dlouhodobou spolupráci. Nástup IHNED.

Náplň práce:

  • příjem materiálu
  • naskladňování a vyskladňování

Nabízíme:

  • zaměstnání na PS - dlouhodobá spolupráce
  • motivující finanční ohodnocení
  • 18.000 - 23.000 Kč/měsíčně - individuální mzdové ohodnocení, dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • firemní stravování
  • jazykové kurzy, odborná školení a další možnosti osobního vzdělávání
  • práce v mladém kolektivu

Požadujeme:

  • orientaci v technických výkresech
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • rychlost
  • praxe s VZV nebo zkušenost s řízením retraku výhodou
  • znalost práce ve skladu
  • AJ výhodou
  • znalost práce na PC výhodou
  • schopnost měřit pomocí měřidel výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Vždy uveďte, o jakou pracovní pozici máte zájem, připojte Váš životopis a telefonický kontakt. Případně nás navštivte osobně v kanceláři Work Service na Křenové 60 nebo kontaktujte telefonicky na čísle +420 602 385 151.