PRÁCE NA MÍRU

Účetní
ALBIXON

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • účtování pokladen
  • zadání, kontrola, účtování faktur (závazky, pohledávky)
  • zadávání platebních příkazů a párování plateb
  • vytváření statistických výkazů
  • spolupracuje na sestavování účetních uzávěrek
  • provádí účetní operace v organizaci

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s praxí ekonomického směru
  • předchozí praxi v oblasti podvojného účetnictví, výkaznictví, reportingu, skladového účetnictví
  • dobrou znalost MS Office
  • výborné analytické myšlení
  • samostatnost, pečlivost, svědomitost
  • ŘP sk. B