PRÁCE NA MÍRU

FYZIOTERAPEUT
Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra poskytuje zdravotní péči příslušníkům Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru a zaměstnancům Ministerstva vnitra. Jsme akreditované zdravotnické zařízení pro obor všeobecné praktické lékařství. Do našeho týmu v Karlových Varech hledáme pečlivou a spolehlivou osobnost.

Nabízíme:

  • pracovní prostředí v Karlových Varech s jistotou stabilního zaměstnání (Lázeňský dům Tosca)
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

Místo výkonu práce:

  • Karlovy Vary (Lázeňský dům Tosca)
  • Pracovní doba pravidelná: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Nástupní termín: dle dohody
Náplň práce: individuální léčebná tělesná výchova, techniky měkkých tkání, mobilizace páteře a periferních kloubů, obsluha elektropřístrojů
Platové zařazení: podle nařízení vlády 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 10. platová třída + osobní příplatek

Kvalifikační požadavky:

  • VOŠ – DiS. nebo VŠ - Bc. v oboru fyzioterapeut, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu

Další předpoklady:

  • samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce s PC
  • trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
  • řidičský průkaz skupiny B

Doklady o dosaženém vzdělání předloží uchazeč při případném ústním jednání.