PRÁCE NA MÍRU

Manažer akvizic
ROMEX

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů
  • Osobní návštěvy investorů
  • Posilování vztahu se stávajícími investory a obchodními partnery
  • Spolupráce na marketingových aktivitách a prezentace společnosti
  • Zpracování a administrace dotačních projektů

Požadavky:

  • Základní orientace v technickém řešení obvodových plášťů a plochých střech
  • Min. středoškolské vzdělání stavebního směru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem
  • Základní orientace v dotačních programech výhodou
  • Možnost a ochota cestovat (1-2x týdně)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti s tradicí již 25 let
  • Přátelský a klidný kolektiv, vlastní organizace práce
  • Platové ohodnocení: rozmezí po dohodě (podle délky praxe a zkušeností)
  • Účast na odborných školeních a další sebevzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Terezy Novákové 64, areál kasáren, Brno-Řečkovice