MESIT air, a.s.

Vedoucí ekonomického útvaru
Hledáme řídícího pracovníka v oblasti ekonomiky a financí.

Pozice: vedoucí ekonomického útvaru
Náplň práce:
- řízení ekonomického útvaru
- tvorba finančních plánů, podnikatelských záměrů
- finanční controlling - provádění pravidelných a ad hoc reportů
- controlling výroby - sledování produktivity a efektivity výroby
- identifikace nákladových úspor, vyhodnocování trendů
- nákladové kalkulace
- tvorba reportů, analýza dat a odchylek
- příprava odhadů, rozpočtů
- komunikace s útvary firmy
- spolupráce na rozvoji IS

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel min. práce s kontingenčními tabulkami),
- zkušenost s ERP
- znalost IS HELIOS Orange výhodou
- praxe v controllingu výrobní společnosti v oblasti strojírenství vítána
- znalost zpracování finančních analýz
- zodpovědnost, důslednost, loajalita, samostatnost, analytické myšlení.

Nabízíme:
- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v areálu společnosti
- příspěvek na dopravu

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis na e-mail denisa.horejsi@mesit.cz .

nebo na odkaz:

www.jobs.lusk.io/koncernmesit/veu-mesit-air-cenkov-afe494dd