PAVMART PSV, s.r.o.

Operátor výroby (automobilový průmysl)
Jsme profesionální personálně poradenská společnost s mnohaletou zkušeností na trhu práce. Spolupracujeme se světovým lídrem, s preferovaným partnerem největších výrobců automobilů, kteří oceňují jeho provozní dokonalost a technologické znalosti.

Aktuálně obsazujeme volné operátorské pozice na výrobní lince.

Náplň práce:

  • kompletace sedacích systému pro významnou automobilovou společnost
  • obsluhovat stroje a zařízení na montážní lince
  • ​dodržovat pracovní instrukce

​Požadavky:

  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • chuť učit se novým věcem
  • schopnost pracovat v týmu
  • ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu

​Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení + příplatky, bonusy
  • práci v mladém kolektivu v čistém a v moderním prostředí
  • možnost týdenních záloh na mzdu
  • možnost přesčasů

​Poskytujeme:

  • příspěvky na vlastní bydlení
  • ubytování na našich zaměstnaneckých bytech už od 30Kč/den
  • oběd/večeře v kantýně podniku zdarma
  • bezplatní dopravu firemním autobusem do práce/z práce