PRÁCE NA MÍRU

Recepční - Vital Hotel Villa Ritter
Central Management Agency

Částečný úvazek, Brigáda

Náplň práce:

  • Zodpovídá za hladký průběh celé oblasti příjmu hostů, péče o hosty
  • Vedení evidence, zpráv a vzkazů oblasti recepce
  • Osobní, telefonická, e-mailová, poštovní komunikace s klienty, zaměstnanci a ostatními subjekty
  • Zprostředkovává veškeré nabízené služby hotelu
  • Zodpovídá za kompletní péči o hosty
  • Komunikuje s hosty a věnuje jim náležitou pozornost
  • Řádné vedení pokladny, spravuje denní reporty
  • Řádné vedení informace o klientech, evidence hostů a rezervací na online portálech a v hotelovém systému.

Požadujeme:

  • Do nového unikátního konceptu 4* hotelu v Karlových Varech přijmeme denní recepční. Pozice je vhodná pro pracovníky s praxí a se znalostí ruského a německého jazyka. Výrazným zájmem o zdravý životní styl. Výhodou je znalost Hotel Time. Požadované vlastnosti - spolehlivost, ochota vzdělávat se, bezúhonnost. Nabízíme:

Možnost osobního růstu

  • poskytnutí školení a účast na vzdělávacích projektech.

Benefity: Osobní