Práce pro lepší BUDOUCNOST

Prodejce zájezdů GREECE TOURS
GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o.

Nabízíme zájezdy do Řecka už od roku 1990 a daří se nám. Z některých našich skvělých kolegyň se však staly maminky, takže za ně hledáme náhradu. Pokud hledáte práci v přátelském prostředí v centru Prahy, jste komunikativní a chcete se učit nové věci, čtěte dál

Co vás čeká?

  • Jednání s klienty o prodeji zájezdů - osobně, telefonicky i online
  • Vytváření nabídek, objednávaní ubytování, letenek, pojištění apod.
  • Komunikace se zahraničními partnery pro zajištění objednaných služeb

Jak si vás představujeme...

  • Máte milý úsměv a příjemné vystupování
  • Pracoval/-a jste alespoň dva roky v outgoingu nebo jste čerstvý absolvent minimálně SŠ
  • Zvládnete v angličtině objednat hotel anebo vyřídit telefonát
  • Těší vás, když můžete pro klienta zajistit služby tak, aby byl spokojen
  • Jste aktivní, iniciativní a baví vás hledat nejvýhodnější řešení
  • Informace si ověřujete, u práce přemýšlíte a máte smysl pro zodpovědnost
  • Máte-li zkušenosti s rezervačními systémy, jste ve výhodě. Pokud ne, nevadí, když zapadnete do kolektivu, vše vás doučíme
  • Pracujete samostatně a jste časově flexibilní

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenost s rezervačním systémem MagicWare
  • Kladný vztah k Řecku

Co vám nabízíme?

  • Zajímavou práci přímo v centru Prahy
  • Motivační složku mzdy
  • Systém benefitů včetně stravenek
  • Možnost občasné práce z domova
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Zázemí stabilní společnosti