Grafton Recruitment s.r.o.

HOSTESKA / PROMOTÉR pro T-Mobile, 100 Kč/hod.
13-19-260686

Popis pozice:

  • Hledáš brigádu před Vánoci? Baví tě komunikace a chtěl/a bys pracovat jako hosteska, nebo promotér?

  • Pro společnost T-mobile hledáme šikovné hostesky a promotéry!

Náplň práce:

  • podpora při kontaktu se zákazníky
  • vyřizování zákaznických dotazů
  • poskytování informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům

Nástup: listopad 2017 (smlouva do konce roku)
Plat: 100 Kč/hod.
Lokalita: Praha - možnost výběru lokality (Praha 5 Nový Smíchov, Praha 3 Flora, Praha 5, Metropole Zličín, Praha 4, Centrum Chodov, Praha 9 CČM, Praha 9, OC Letňany)
Úvazek: 20 hodin týdně (všední dny odpoledne, mohou se objevit i víkendy)

Požadavky:

  • minimálně výuční list (ideálně student VŠ)
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • základní komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC
  • pozice je vhodná i pro maminky na mateřské

Benefity:

  • získání praxe
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí