Práce pro lepší BUDOUCNOST

INSPEKTOR/-KA
Státní úřad inspekce práce

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 1. 2018
 Náplň práce:

 Základní činností vykonávanou na tomto služebním místě je provádění inspekce práce (kontrolní činnosti) zejména v oblasti dodržování povinností vyplývajících z předpisů o zaměstnanosti, dále pracovněprávních předpisů nebo i dalších předpisů. Kontrolní činnost je prováděna zpravidla na místě přímo u kontrolovaných subjektů a v případě potřeby s využitím služebního vozidla, které inspektor osobně řídí . Inspektor bude vykonávat kontrolní činnost zejména v okrese Rychnov nad Kněžnou.

 Požadujeme:

Uchazeč VŘ musí splňovat tyto předpoklady: je státním občanem ČR, občanem jiného členského státu EU nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru; dosáhl věku 18 let; je plně svéprávný; je bezúhonný, dosáhl min. vzdělání v bakalářském studijním programu; má potřebnou zdravotní způsobilost. Vítány jsou znalosti ZP, zákona o zaměstnanosti , z oblasti personalistiky, uživatelská znalost práce s PC, komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost, flexibilita, asertivita, řidičský průkaz sk. B

 Nabízíme:

  •  5 týdnů dovolené, stravenky, zdravotní indispozice

Požadujeme:

  • požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:

  • adresa pracoviště: Státní úřad inspekce práce Opava, Oblastní inspektorát práce pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj, Říční 1195/5, 500 02 H
  • mzda (plat): 20 450 Kč až 31 750 Kč
  • typ pracovního úvazku:
  • směny: pružná pracovní doba