Práce pro lepší BUDOUCNOST

Recepční - Asistentka
MIBA s.r.o.

Máte rádi různorodou činnost a zvládáte si udržet přehled o rozpracovaných úkolech?
Jste rádi, pokud děláte zodpovědnou práci, ale zároveň Vám nevadí odskočit si od náročné administrativy a například uvařit kávu?

Jste-li pečliví a zodpovědní s proaktivním přístupem k lidem i životu, pak možná hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Kromě zajištění plynulého chodu recepce různorodá administrativa, zajištění kancelářských a hygienických potřeb, emailová i telefonní komunikace a práce s interními systémy.
  • Rovněž budete zadávat doklady do účetního systému a převezmete zodpovědnost nad vedením pokladny.

Nabízíme:

- provoz recepce je od 8:00 – 17:00h (na recepci budete ještě s jednou kolegyní, přesná pracovní doba dle domluvy)
- místem výkonu práce je od 1.12.2017 nová hala v Moravanech (pohodlná dostupnost šalinou, zastávka Moravanské lány)
- cca do 30.11.2017 dočasné místo pracoviště Jílkova 124
- zajímavá a různorodá práce v příjemném kolektivu
- motivační finanční ohodnocení dle zkušeností
- férový přístup
- nástup ihned
- spolupráce na ŽL možná

Požadujeme

- uživatelskou znalost MS Office
- vynikající znalost českého jazyka. Ostatní jazyky výhodou, ale nejsou podmínkou

Máte-li zájem o bližší informace o společnosti, navštivte naše stránky www.symaproduction.cz a v případě dotazů nás kontaktujte.