PRÁCE NA MÍRU

Fakturant s AJ
McRoy Group

Hledám pečlivého človka se zaměřením na detail. Pokud jsi samostatný, komunikativní a vládneš perfektní angličtinou tak o sobě dej vědět. Rádi Tě přivítáme na palubě silné mezinárodní společnsoti.

Popis pozice

  • Příprava podkladů pro zpracování plateb
  • Zajištění včasných plateb
  • Zadávání plateb do banky
  • Komunikace se zaměstnanci napříč firmou
  • Zpracování ad-hoc plateb - Párování plateb v systému
  • Měsíční odpisy hmotného investičního majetku
  • Reporting
  • Účast se na zlepšování stávajících procesů

Požadavky

  • Anglický jazyk na výborné úrovni - komunikace s rodilými mluvčími
  • Znalost dalšího jazyka výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělaní - vhodné i pro absolventy, které zaškolíme
  • MS OFFICE
  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Systematičnost a dobrou organizaci práce
  • Kkomunikační schopnosti
  • Samostatnost, sebereflexi a ochotu na sobě stále pracovat

Nabídka

  • práce v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání
  • příspěvky na stravování
  • společenské aktivity
  • občerstvení na pracovišti
  • nástup možný ihned