Práce pro lepší BUDOUCNOST

Recepční/Asistent/ka na poloviční úvazek
Crowe Horwath

V současné době obsazujeme pozici Recepční / Asistent/ka na poloviční úvazek

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační podpora pro management a zaměstnance společnosti
  • Celkové zajištění chodu kanceláře a recepce (organizace schůzek a jednání, vyřizování telefonátů, zajištění poštovní agendy, zajištění videokonferencí, evidence majetku, organizace teambuildingů aj.)
  • Zajištění služeb od externích dodavatelů (např. občerstvení pro firemní akce, objednávky kancelářských potřeb aj.)
  • Pomoc při procesu fakturace za služby našim klientům
  • Zajištění agendy služebních cest
  • Udržování přátelské atmosféry na pracovišti

Požadavky:

  • Student VŠ
  • Dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem), další jazyky výhodou
  • Profesionální vystupování, komunikační schopnosti, organizační schopnosti, multitasking, proaktivita
  • Chuť se učit a pracovat na sobě

Nabízíme:

  • Zkušenost z profesionálně fungující mezinárodní společnosti. Každodenně budete pomáhat zkušeným kolegům z různých oddělení a budete spolupracovat s kolegy z jiných zemí.
  • Možnost kariérního růstu. Lidé u nás pravidelně začínají na této pozici a po čase se přesunují do jiných oddělení.
  • Zajímavou a pestrou práci v příjemném kolektivu.
  • Prostor pro seberealizaci. Budeme chtít, abyste přicházeli s vlastními nápady, jak zlepšit fungování naší kanceláře. U nás se změně nebráníme.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • A uděláme vše proto, aby se Vám u nás líbilo :-)