Práce pro lepší BUDOUCNOST
 
 
 
 
Hledá se kolega nebo kolegyně do skladu!
Fabory CZ Holding s.r.o.

Hledá se kolega nebo kolegyně do skladu!

MY:

Práce je to aktivní, náročná a zodpovědná. Staráme se o naskladňování a vyskladňování zboží, kompletujeme a kontrolujeme objednávky pro naše zákazníky z regionu střední a východní Evropy. Pracujeme na jednu směnu od pondělí do pátku, v moderním a částečně automatizovaném skladě. Pomáhají nám ruční čtečky kódů a počítače.

VY:

Pokud chcete k nám, musíte mít týmového ducha, smysl pro spolupráci a přátelskost. Měl/a byste mít alespoň výuční list, potřebovat budete dobrou fyzičku a základy práce s počítačem. Oceníme samostatnost, ochotu učit se novým věcem a aktivní přístup s orientací na rozvoj našich služeb pro zákazníky.

Společně:

U nás získáte stabilní zaměstnání. Mzda při nástupu je 19 500, proplácíme přesčasy a příplatky, těšit se můžete na různé benefity (stravenky 90 Kč, 23 dnů dovolené, 3 dny osobního volna, příspěvek ke sňatku a narození dítěte, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, bonusy/prémie, firemní akce, roční prémie a další). No, a pokud to půjde skvěle, dáme Vám možnost růstu, postupu a vzdělávání.