Práce pro lepší BUDOUCNOST

Nástěnkář do digitální agentury
Estheticon, s.r.o.

Ahoj, jsme pořád ještě malá firma, i když už by se dalo říct, že rosteme do střední. Děláme hlavně online marketing a pak trochu business. No možná trochu víc :) Máme mezi námi obchodníky, znalostního inženýra , seo poloboha, antropologa s nekonečnými přesahy do online marketingu, obchodníky, Zuzku co studovala aplikovanou robotiku a další kolegy. A dobře nám to funguje. Kontinuálně zkoušíme nové technologie, aplikace, testujem jak weby, kampaně, formáty, … tak kafe do kávovaru. Sídlíme ve vilce se zahradou na hranicích Vinohrad a Vršovic a občas zajdeme normálně na pivo. Naše práce nás baví a dává nám smysl - a ne, není to klišé, ale nějak extrémně vážně se taky neberem...teda ne moc :)

Hledáme člověka, kterej už má zkušenost s display (bannerovou) reklamou, ideálně i ppc a nástrojema okolo. A proč zrona MacGyver? Tím, že jsme malá firma, tak si sáhneš do všech oblastí, posuneš se v rozvoji a budeš si moct zkoušet věci, které bys z vlastního zájmu třeba jinak dělal doma po večerech.

Žijeme neformalitou, takže nehledáme kravaťáka, hledáme parťáka, se kterým si vzájemně sedneme.

Požadavky:

• aktivní zkušenost s Google Analytics, Google Adform, Doubleclick for publishers

• základní orientace ve světě online marketingu

• vítány jsou jakékoli vlastní projekty (weby, Facebook/Instagram projekty, atd.)

• minimálně základní znalost HTML

• komunikativní angličtina

• pečlivost, přesnost, důslednost, selfmanagement

• nástup ihned

Náplň práce:

• nasazování a správa bannerových a PPC kampaní

• zastřešení RTB kampaní

• vyhodnocování a statistiky, reporting a optimalizace s využitím Google Analytics

Nabízíme:

• možnost rozvoje v rostoucí firmě zaměřené na online marketing

• malý tým, kde nám na vztazích zálež

• velkou časovou flexibilitu, občasný home office

• vzdělávací kurzy a školení

• možnost růstu jak platově, tak profesně (od nás se většinou neodchází, u nás se posunuje :)

• neformální prostředí, pracujeme z obýváku

• full time, HPP/IČO

Praha – Vinohrady