Hofmann Wizard s.r.o.

Technik - montér strojů
Jste manuálně zručný a máte zkušenosti s montáží strojních celků? Hledáte práci pouze na 1 směnu? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Montáž strojů a částí vyráběných na zakázku
  • Montáž větších strojních celků s technickou podporou konstruktérů
  • Oživování strojů u zákazníků
  • Práce s hydraulikou a pneumatikou
  • Čtení výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Zkušenosti s montáží strojů výhodou
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje)
  • Práce v jednosměnném režimu
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Neváhejte mne kontaktovat e-mailem: Anna.Lhotova@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 702 168 011.