Práce pro lepší BUDOUCNOST

Konstruktér nástrojů
Value 4industry s.r.o.

Z důvodu rozšiřování vývojových aktivit našeho Technologického centra hledáme pro pobočku v Plzni:
KONSTRUKTÉRA NÁSTROJŮ
pro akustické a interiérové díly aut

Náplň práce:

* samostatné zpracovávání zadaných úloh
* tvorba 3D modelů, výkresů
* tvorba změn konstrukce již existujících nástrojů
* tvorba konceptů a vývoj nových nástrojů
* konzultace a řešení technických problémů s vedoucím týmu a výrobou
* intenzivní komunikace s ostatními členy týmu
* příprava podkladů pro objednávání materiálů a komponentů, tvorba kusovníků
* prezentace výsledků ve firmě a u zákazníka

Požadujeme:

* ukončené SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
* zkušenosti s CAD, výhodou znalost Catia V5
* pasivní znalost německého nebo anglického jazyka
* schopnost týmové spolupráce
* samostatnost a schopnost řešit zadané úlohy
* vizuální myšlení, představivost
* časovou flexibilitu
* vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

* zázemí stabilní české společnosti
* výkonnostní bonusy
* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* jazykové kurzy a odborné vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* ovoce a pitný režim pro zaměstnance