Práce pro lepší BUDOUCNOST

Disponent vnitrostátních přeprav
Transforwarding a.s.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • zajišťování vnitrostátních přeprav vnitrostátním přepravním systémem FOFR nebo vytížením vozidel
  • evidence a zpracování objednávek přeprav zásilek od zákazníků
  • komunikace a budování vztahu se zákazníky
  • organizování a plánování rozvozových tras, evidence přepravních soupisek zásilek
  • komunikace s partnery v rámci vnitrostátního přepravního systému FOFR
  • komunikace s řidiči a dopravci
  • práce s finanční hotovostí (dobírky, přepravné)
  • řešení reklamací
  • další administrativní činnosti
  • vlastní manipulace zásilek (vykládka a nakládka zboží z/do vozidel)
  • obsluha manipulační techniky (VZV, paletové vozíky, rudly, ruční manipulace)
  • práce na PC s vlastím skladovým systémem a se čtečkou čárového kódu
  • vzájemná spolupráce v mladém týmu
  • očekáváme dobrou týmovou komunikaci s dispečery a řidiči
  • střídání v plovoucích směnách (rámcově 6:00-14:30, 10:00-18:30)

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • dobrá znalost práce na PC
  • profesionální přístup, komunikativnost, zodpovědnost a týmovou práci
  • alespoň středoškolské vzdělání s výučním listem
  • platné zkoušky VZV výhodou (propadlé lze po dohodě obnovit)
  • zkušenosti s prací ve skladu a obsluhou techniky výhodou
  • platné pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • znalosti cizího jazyka výhodou
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
  • časová flexibilita

CO VÁM NABÍZÍME?

  • smysluplnou samostatnou práci v dobrém kolektivu
  • osobní přístup a týmovou spolupráci s kolektivním plánováním činností
  • odpovídající dobré platové ohodnocení s řádným termínem výplaty začátkem měsíce
  • příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění
  • stravenky
  • další sociální benefity