Práce pro lepší BUDOUCNOST

Noční pečovatel/ka o děti pro ZDVOP SOS Sluníčko
Společnost SOS dětské vesničky, z.s.

Hlavní náplní práce je zajištění noční péče o děti v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc ve 12ti hodinových směnách. Toto zařízení funguje v nepřetržitém provozu.

Pracovní náplň:

  • Zajišťování potřebné osobní péče o děti v čase 20:30 – 8:30
  • Vedení dokumentace (záznamy o dětech)
  • Úzká spolupráce s odbornými pracovníky SOS dětských vesniček

Požadavky:

  • Vzdělání zdravotnického, sociálního či pedagogického apod. směru, splňující požadavky zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, §49a (Bez splnění tohoto požadavku není možné přijmout Vaši přihlášku do výběrového řízení!)
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Zkušenost s péčí o děti a jejich výchovou
  • Praxe v přímé péči o dítě
  • Psychická odolnost a fyzická zdatnost
  • Empatie a schopnost vytvořit příjemné zázemí
  • Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, vzdělávání

Nabízíme:

  • Zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci
  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Zajištění stravy a zázemí (vlastní pokoj) během pracovní doby
  • Podíl na aktivitách dětských vesniček a rozvoji náhradní rodinné péče v ČR
  • Stabilitu v organizaci s 60ti letou tradicí

Termín nástupu: Dohodou
Forma: Hlavní pracovní poměr
Místo pracoviště: SOS Sluníčko, Svatošská 274, 360 07 Karlovy Vary