Práce pro lepší BUDOUCNOST

Recepční - pokojská - údržbář/ka
Hotels & restaurants Krumlov s.r.o.

Recepční - pokojská - údržbář/ka - vzdělání střední odborné s výučním listem i vyšší. Pracoviště Bližší Lhota. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup od 1.4.2018, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 20.000,-- Kč hrubého. Pracovní doba: od 8:00 hod. - 16:00 hod. Vhodné i pro páry s trvalým bydlením v areálu.

Požadujeme:

úspěšná praxe na podobné pozici, schopnost týmové práce, výborné komunikativní a organizační schopnosti, vysoký standard zákaznického servisu a přístupu k hostům, spolehlivost a flexibilita dle potřeb zajištění provozu, aktivní znalost AJ nebo NJ (ideálně oba), řidičský průkaz skupiny B.

Pracovní náplň:

celkový provoz, správa a rozvoj areálu, vedení úseku ubytování, wellness, půjčovny, gastro, zodpovědnost za hospodářské výsledky a hodnocení hostů, správa rezervačních a online serverů, příprava podkladů a statistik pro vedení společnosti.

Nabízíme:

odpovídající platové motivační ohodnocení, možnost seberealizace a osobního profesního rozvoje, atraktivní pracovní prostředí v nádherné lokalitě Lipna a Šumavy, zázemí stabilní firmy včetně benefitů, krásný nový služební byt, služební telefon, služební vůz.