Next PK s.r.o.

Logistic Analyst/ Help desk
Společnost NEXT, zabývající se prodejem značkové anglické módy, hledá vhodné kandidáty na pozici

Help desk/ Logistic Analyst

Náplň práce:

- Administrativní práce se skladovým systémem
- Zpracování a analýza dat, zpracování statistik pro vedení firmy
- Poskytování technické podpory prodejnám, Help desk
- Podpora zákazníkům internetového prodeje
- Komunikace s prodejnami a s centrálou v UK
- Příprava a zpracování výprodejových akcí pro prodejny
- Příprava a zpracování inventur
- Řízení logistických procesů, komunikace se spediční firmou a dopravci, zpracování hlášení Intrastat

Požadavky:

- Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost MS Excel podmínkou
- Znalost AJ (denní využití)
- Dobrá znalost Access a skladových programů výhodou
- Výborné komunikační a analytické schopnosti
- Týmový hráč
- Časová flexibilita

Nabízíme Vám:
- Zajímavou a různorodou prácí
- Zázemí nadnárodní společnosti
- Prémie měsíční, sezonní
- Karta Benefity
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Dovolená 5 týdnů
- Další benefity

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte chuť pracovat na zajímavé pozici, zašlete nám svůj životopis.