Timone Management s.r.o.

Junior/Senior recruiter
Chceš nastartovat nebo uplatnit své zkušenosti v oblasti HR? Chceš se profilovat v zavedené menší společnosti do 20lidí která tě zaučí a dá příležitost tvým schopnostem? Hledáme personalistku na nábor IT specialistů.

Chceš nastartovat nebo uplatnit své zkušenosti v oblasti HR?

Chceš se profilovat v zavedené menší společnosti do 20lidí která tě zaučí a dá příležitost tvým schopnostem?

Hledáme někoho komunikativního, přizpůsobivého a nadšeného učit se novému v recruitingu.

Posoudíme každý profil individuálně, vítáme začínající personalisty ale také zkušené HR specilisty s praxí kteří již zkušenosti v oboru mají a chtěly by je uplatnit.

Náplň práce:

- vyhledávání vhodných uchazečů pro vypsané IT pozice klientů Timone (do IT technologií zaškolíme)

- osobní/telefonické zpohorování vybraných kandidátů

- komunikace s ostatními členy týmů, zadávání práce administrativní podpoře

- organizace správy kampaní

Přesná náplň práce může být přizpůsobena tvým schopnostem, možnostem a vlastní iniciativě.

Neměj obavy, do systému a procesů tě zaučíme.

Požadavky:

- AJ na komunikativní úrovni (A2/B1)
- Předchozí zkušenosti v recruitingu/administrativě vítány
- Spolehlivost, dochvilnost a orientace na výsledek
- Nástup ideálně ihned/dohodou

Nabízíme:

- motivační ohodnocení

- přátelský kolektiv, rodinná atmosféra

- klidné prostředí kanceláří na Praze 4 Budějovické

Zaujala Tě pozice?

Napiš o sobě pár slov, pošli CV s fotografií a očekávej od nás odpověď do 7 dní.