IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

Kurýr Plzeň - brigáda až 1.000 Kč/den
Kurýr na rozvoz zásilek.

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty,přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče natrhu. Pro naši pobočku v Plzni  hledáme nového kolegu na pozici skladníka.

Náplň práce:

  • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
  • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále

Začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Goldscheiderova 3, Plzeň, 320 00

Požadujeme:

  • vlastní automobil
  • svědomitost, spolehlivost, pracovitost
  • schopnost komunikovat se zákazníky a časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • nabízíme výdělek až 1.000Kč za den
  • stabilní přivýdělek u velké a profesionální firmy formou dohody
  • přátelský kolektiv s rodinnou atmosférou
  • podle domluvy možnost i odpoledních směn
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Plzeň a okolí