Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Vývojář JavaScript pro chytrá zařízení
Programujte s námi moderní webové aplikace pro chytrá zařízení založené na JavaScriptu pro největší světové společnosti jako je například Samsung nebo Microsoft (Xbox).

Náplň práce:

* vývoj softwaru pro největší světové společnosti typu Samsung nebo Microsoft (Xbox)
* programování především webových aplikací pomocí technologie JavaScript (CSS, HTML)
* práce s moderními technologiemi pro vývoj aplikací
* využití interního frameworku založeném na JavaScript
* spolupráce s týmem designérů a vývojářů
* využití vlastních kreativních nápadů při tvorbě aplikací

Požadavky:

* zkušenost s technologií JavaScript
* znalost některého z frameworků nebo systémů pro JavaScript (Angular, React, Node.js, RequireJS a jiné)
* znalost verzovacích systémů (GIT, SVN, Mercurial)
* výhodou znalost dalšího programovacího jazyka (PHP, Java)
* výhodou zkušenost s vývojem aplikací pro chytrá zařízení
* angličtina pro komunikaci s mezinárodním týmem

Nabízíme:

* práce na zajímavých projektech v mezinárodním týmu
* pružnou pracovní dobu (core hours 10-14 hodin)
* teambuildingové akce a zahraniční výlety
* příjemné pracovní prostředí
* příspěvek na vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* občerstvení na pracovišti
* stravenky