Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Technický nákupčí s AJ
Zahraniční strojírenská společnost přijme do týmu strategického nákupčího. Máte technické vzdělání a zkušenosti ideálně ze strojírenské výrobní oblasti? Zašlete nám Váš životopis v českém i anglickém jazyce.

Náplň práce:

* strategický nákup v oblasti strojírenství
* rozšiřování  a řízení dodavatelské sítě
* výběrová řízení nových dodavatelů dle požadavků z výroby
* tvorba poptávek, posuzování nabídek
* vyjednávání obchodních podmínek
* pracovní cesty
* zajištění reklamačního procesu
* reporting

Požadavky:

* SŠ/VŠ technického směru
* praxe v nákupu ve strojírenství alespoň 3 roky, zkušenosti se strategickým nákupem vítány
* dobrá orientace v oblasti strojírenství, technické myšlení
* zkušenost se systémem SAP, popřípadě jiným ERP systémem
* MS Office na pokročilé úrovni
* komunikativní úroveň AJ podmínkou
* dobré organizační a plánovací schopnosti
* schopnost práce pod tlakem
* ŘP sk. B

Nabízíme:

* Flexibilní pracovní doba
* Příspěvky na stravování
* 5 týdnů dovolené
* Možnost dalšího vzdělávání
* Možnost profesního a odborného růstu
* Moderní a příjemné pracovní prostředí (CT Park Modřice)
* Perspektiva dlouhé spolupráce
* lokalita: Brno - město, Brno - venkov