Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Operátor NC strojů
Máte zkušenosti s obsluhou NC strojů alespoň 5 let a rádi by jste změnili zaměstnání? Nevadí Vám pracovat na tří směnný provoz a hledáte si práci na hodonínsku? Tak neváhejte, zašlete svůj životopis a začněte pracovat pro nadnárodní firmu.

Náplň práce:

* obsluhu NC strojů
* kontrolu vyrobených dílů a zapisování výsledků
* zodpovědnost za kvalitu výrobků a počet vyrobených kusů
* výměna nástrojů a běžná údržba stroje
* dodržování BOZP a PO a pracovních směrnic
* značení jednotlivých dávek

Požadavky:

* minimálně vyučen ve strojírenském oboru
* praxe jako operátor NC strojů
* ochota práce na 3 směnný provoz
* základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací
* manuální zručnost

Nabízíme:

* zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* bonus za beznemocnost
* finanční odměna za odpracované roky
* zaměstnanecké bonusy při životním jubileu
* lokalita: Čejč, Hodonín, Břeclav