Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Plánovač montáží hi-tech výroby
Máte zkušenosti ve výrobní společnosti a jste organizační typ, který má rád dynamickou náplň práce, která vyžaduje dobré komunikační schopnosti, flexibilitu a podnikavého ducha? Pak máme pro Vás tu pravou společnost!

Náplň práce:

* plánování montáží strojů podle zadaných zakázek
* pravidelné zpracování zakázek a jejich zapracování do stávajících plánu
* kapacitní plánování plochy pro montáž a lidských zdrojů
* aktivní komunikace s oddělením nákupu, výroby i logistiky
* podílení se na zefektivňování procesů ve výrobě

Požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
* zkušenosti s plánováním výroby
* zkušenosti s kapacitním plánováním výhodou
* samostatnost, zodpovědný přístup k práci
* AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

* flexibilní pracovní dobu
* stabilní společnost s příjemným kolektivem pracovníků
* možnost se vzdělávat a profesně růst
* motivační mzdové ohodnocení
* až 25 dní dovolené
* hrazené jazykové kurzy
* místo výkonu práce: okres Brno-venkov; okres Vyškov; okres Prostějov; okres Olomouc