Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Konstruktér - manažer zakázek
Angličtinou se s nimi bavíme a zakázky jim plníme. Vaší prací je, ty zakázky vést, plnit a naplňovat očekávání klientů. A co že to vlastně je? Jedná se o kreativní, efektivní a rychlou práci na zajímavých projektech.

Náplň práce:

* Zpracování cenových nabídek, hledání úspor,
* Komunikace s dodavateli, obchodním oddělením a výrobou
* Součinnost při realizaci zakázek, průběžná kontrola výroby
* Vývojová a konstrukční činnost
* Vzorování nových produktů, práce s výkresovou dokumentací
* Objednávání a nákup součástek pro jednotlivé projekty, koordinace dodávek

Požadavky:

* SŠ - technického směru výhodou
* Důležitým předpokladem je orientace alespoň v jednom z materiálů: plast, kov, dřevo, tisky
* Znalost 3D modelování (např. SW Solidworks) výhodou
* Zkušenosti na obdobné pozici výhodou (vybavení obchodů, podpora prodeje apod.)
* Kreativní a týmovou osobnost s dobrou představivostí
* Znalost AJ - úroveň min. B2

Nabízíme:

* stravenky
* čtvrtletní odměny, odměny z pracovního nasazení apod.
* příspěvky na dovolenou
* jazykové kurzy v rámci pracovní doby
* možnost vzdělávání a kariérního růstu
* penzijní pojištění
* práci ve stabilní společnosti s profesionálním kolektivem
* lokalita: Brno