PRÁCE NA MÍRU

Mechanik / Seřizovač
Vitana a.s.

Požadavky na kandidáta:

  • Výuční list - Mechanik opravář pro stroje a zařízení, případně elektromechanik pro rozvodná zařízení.
  • Svářečský průkaz.
  • Praxi v oboru - znalost seřizování strojní linky, pneumatických systémů.
  • Manuální zručnost, pečlivost.
  • Odpovědnost za svěřenou práci.
  • Smysl pro pořádek a spolehlivost.
  • Práci ve dvousměnném provozu.

Pracovní náplň

  • Jako mechanik/seřizovač budete zajišťovat chod lahvárenské a kanystrové linky a linky Mespack (balení do sáčků).
  • Budete provádět opravy, přestavby linky na jiné formáty a další preventivní práce, budete zavádět nové technologie a techniku.
  • S operátory linky, přidělovat práci a podílet se na zlepšování pracovního prostředí. Výrobní údaje budete zadávat do systému SAP.

Nabízíme

  • Jsem značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu. Jde nám o kvalitu i dobré jméno našich produktů. Vzájemně si poskytujeme podporu.
  • Máme moderně vybavenou výrobu.
  • Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, takže nabízíme pravidelná školení.
  • Máme systém benefitů jako například závodní stravování, příspěvky ze sociálního fondu a 5 dní volna navíc po roce práce u nás, rekreační zařízení na horách.
  • Nastoupit můžete ihned.
  • Náš pracovní den má jen 7,5 hodiny ve dvousměnném provozu + pauza na oběd.