PRÁCE NA MÍRU

Manažer kvality s AJ
McRoy Group

Chcete uplatnit své zkušenosti v řízení kvality?
Jste rozený leader a umíte efektivně řešit danou situaci?
Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která se nyní rozšiřuje?
Pokud ANO, tak nabídka je určena právě Vám!

Významná výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta/tku na pozici:

MANAŽER/KA KVALITY S AJ

Popis pozice

  • Vedení a řízení týmu 40 podřízených
  • Zajištění plynulosti výroby
  • optimalizace procesů v kvalitě
  • stanovení cílů v oblasti kvality a reporting
  • nastavení opatření k trvalému zlepšování

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • týmovost, spolehlivost a aktivní přístup

Nabídka

  • pracovní prostředí ve firmě, která je jednička ve svém oboru
  • zajímavou pracovní pozici s mírou zodpovědnosti
  • benefity – stravenky za 80,-, týden dovolené navíc, mobilní telefon, wellness program pro zaměstnance, jazykové kurzy, bonusy, služební automobil

Nástup: ideálně ihned / dohodou

  • Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.