PRÁCE NA MÍRU

PR a marketing asistent/ka
CEITEC

Tajemník Středoevropského technologického institutu (CEITEC VUT) vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR a marketing asistent/ka

Středoevropský technologický institut – Vysoké učení technické v Brně (CEITEC VUT) je samostatným vysokoškolským ústavem, který vznikl na VUT jako součást vědeckého centra excelence CEITEC – Středoevropského technologického institutu. CEITEC VUT tvoří klíčovou část špičkové výzkumné infrastruktury, která poskytuje prvotřídní vybavení a optimální podmínky pro základní, ale i aplikovaný výzkum zejména pokročilých materiálů a nanotechnologií.

Z důvodu posílení týmu, hledáme kolegu/kolegyni, kterého/kterou baví komunikace s lidmi, práce s textem, s webovými stránkami, sociálními sítěmi, organizace akcí a hlavně je mu/jí dobře v mezinárodním prostředí.

Náplň práce

  • Pomoc s přípravou textů pro webovou prezentaci a další propagační tiskoviny
  • Příprava novinek na webové stránky, sociální sítě, newslettery
  • Správa webových stránek a webových prezentací jednotlivých mezinárodních projektů a výzkumných skupin
  • Monitoring tisku
  • Pomoc při organizaci akcí a odborných seminářů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - možnost práce i při VŠ studiu
  • Zájem o dění kolem sebe
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Schopnost učit se novým věcem a dávat si věci do souvislostí
  • Týmový hráč
  • Proaktivní, kreativní a pečlivý přístup k práci

Co nabízíme?

  • Možnost zahájit svoji pracovní kariéru zkušeností v jednom z nejprestižnějších vědeckých institutů v ČR. Nabízíme Vám výhody jako – 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost stravování v Menze VUT

Výše úvazku je dle domluvy s kandidátem, možnost částečného úvazku nebo dohody a pružné pracovní doby.