Nelson Markets, s.r.o.
 
 
 
 
Manažer obchodního oddělení - nástup IHNED - HPP
- komunikace s potenciálními i stávajícími klienty - poskytování informací - zajišťování podpory klientů - kontrola a support pro zákazníky - práce v týmu - tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit - marketingová kampaň cíl

Chceš poznat nový obor? Nemáš žádné pracovní zkušenosti? Nebojíš se nových věcí? Jsi komunikativní? Ovládáš základní znalost práce na PC? Umíš zvednout telefon a volat? A chceš to dělat? Pokud sis alespoň jednou odpověděl ANO, jsi náš!!!


Každý den se budeš věnovat našim stávajícím i novým klientům a poskytovat jim plnou podporu při zprostředkování obchodu na tuzemských i zahraničních trzích. 
Tvým úkolem je klienta informovat o jeho možnostech a pomoci mu zvolit správně.

Výsledky jsou u nás odměňovány nadstandartním finančním ohodnocením, které nenajdeš u ostatních firem působících na českém trhu.

Žádný učený z nebe nespadl, a my Ti proto poskytneme veškerou podporu a zaškolení, možnost profesního vzdělávání a prostor pro stálé zlepšování.

Snahu a cílevědomost umíme ocenit. Čeká Tě nadstandardní platové ohodnocenírozdělené na pevnou a pohyblivou složku v rozmezí 25 – 40 000 korun přímo úměrné Vaší aktivitě a odvedené práci.

Pokud si troufáš, máš ukončené středoškolské vzdělání, jsi bezúhonný, komunikativní, spolehlivý a hlavně máš chuť vydělávat peníze, tak nás oslov!


Pošli své CV prostřednictvím odpovědního formuláře.