McROY s.r.o.

Mzdová účetní
Pracujete rádi s čísly a baví Vás oblast mzdového účetnictví? Pracujte pro společnost, která Vám umožní profesní růst, prohlubení Vašich znalostí a zkušeností, poskytne Vám stabilní zázemí a za Vaší práci Vás odmění.

Popis pozice

  • zpracování všech druhů mzdových služeb pro klienty, zadávání údajů v souladu s platnými právními předpisy,
  • příprava měsíčních a ročních reportů;
  • korespondence a komunikace s klienty, úřady a dalšími institucemi, které jsou nezbytné pro zpracování mzdové agendy;
  • správa a archivace mzdových podkladů a záznamů;
  • připrava podkladů pro roční zúčtování daně;
  • podpora klientů a řešení dotazů v oblasti HR a mzdového účetnictví

Požadavky

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 1 rok praxe
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • pečlivost, pracovitost
  • proklientský přístup

Nabídka

  • zázemí stabilní společnosti
  • moderní pracoví prostředí
  • přátelský kolektiv
  • možnost karuerního růstu a podporu ve vzdělávání v oboru
  • zajímavou škálu benefitů
  • motivující finanční ohodnocení
  • dobrá dopravní dostupnost