Devoteam, s.r.o.
 
 
 
 
Interní Recruiter
Hledáme parťáka do recruitmentu! Máme totiž zbrusu nové kanceláře a rádi bychom je zaplnili novými talenty. Zabýváme se IT digitální transformací, takže většinou hledáme IT konzultanty, IT projekťáky a analytiky. Všemi pozicemi tě ráda provedu :)

Devoteam je mezinárodní společnost, takže komunikujeme velkou část dne v angličtině a i přes rychlý růst si zachováváme přátelskou atmosféru. Rádi se scházíme na společných snídaních, kde konzultanti vysvětlují svou práci na projektech. Nám (méně technickým :-D) to pomáhá být lepší HR a prezentovat pozice správě a relevantním kandidátům. Kromě toho nás baví fotbálek, ping-pong a rádi se zajdeme na krůháč nebo pivko. 

A co bude náš nový Talent Sourcer dělat? Hlavně nábor! A to od "A do Z". To znamená tvorba a správa inzerátů, prescreening, organizace interview, ověření referencí a později i vedení samotného interview. Taky budeme rádi za někoho, kdo přinese nové nápady ohledně inzerce, sociálních sítí i pracovních veletrhů, na kterých se pravidelně objevujeme.