PRÁCE NA MÍRU

Týmová asistentka v daňovém oddělení
PwC

Popis pozice:

  • Hledáme zodpovědnou a pečlivou kandidátku s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi na pozici týmové asistentky pro daňové oddělení PwC v Praze.

Náplň práce:

  • Zpracovávání administrativních úkolů
  • Klientská korespondence
  • Vyřizování telefonických hovorů a vzkazů
  • Formátování dokumentů v MS Word
  • Úprava dopisů, dalších dokumentů a prezentací v PowerPointu
  • Organizace služebních cest, schůzek a klientských školení
  • Administrace cestovních výloh a faktur

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Pokročilá angličtina (slovem i písmem)
  • Uživatelská znalost MS Word, MS Excel a MS PowerPoint
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zaměření na detail, samostatnost, spolehlivost
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochota učit se
  • Schopnost spolupracovat s kolegy v týmu
  • Předchozí zkušenost v oblasti administrativy
  • Proaktivní a pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Příležitost pracovat v prestižní poradenské společnosti
  • Mezinárodní prostředí
  • Využití anglického jazyka
  • Zajímavé platové ohodnocení a široký výběr benefitů
  • Smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení