PRÁCE NA MÍRU

Řidič VZV
Smurfit Kappa

Náplň práce

  • provádí odběr hotových produktů z válečkových dopravníků
  • provádí uskladnění hotové výroby
  • provádí nakládku dle nakládkového plánu a pokynů
  • vystavování DL přes terminál na VZV
  • provádí odběr balení a jeho uskladnění na určená místa
  • zodpovídá za nepoškození nakládaného zboží
  • vede příslušnou evidenci
  • plní další pokyny nadřízeného
  • plní nařízení vydaných vedením Smurfit Kappa Brno v průběhu celé směny

Požadujeme

  • řidičské oprávnění na řízení VZV
  • samostatnost a spolehlivost
  • vysokou pracovní flexibilitu
  • schopnost práce v týmu
  • práce na PC výhodou
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu: ranní (5,45 – 13,45 hod.), odpolední (13,45 - 21,45 hod.) a noční (21,45 – 5,45 hod.)

Nabízíme

  • nástup ihned, nebo dle dohody na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • 1 týden dovolené navíc
  • závodní stravování s příspěvkem firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. plat
  • zajímavou práci v silné úspěšné a stabilní společnosti s motivujícím systémem odměňování a zaměstnaneckých výhod, příjemné pracovní prostředí a kolektiv