Mgr. Petr Kmošek

Manažer/ka marketingu
Do manažerského týmu hledáme profesně vyzrálou, aktivní a komunikativní osobnost se skvělou znalostí online prostředí, s přesahem do oblastí copywritingu a grafiky. Pojďme společně tvořit, budovat a rozvíjet marketing naší společnosti.

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání

- praxi na obdobné pozici v marketingu

- dobrou znalost online prostředí

- dobré povědomí o SEO, PPC, linkbuildingu

- znalost projektového řízení a komunikace s agenturami

- uživatelská znalost nástrojů MS Office, znalost grafických programů výhodou

- organizační a komunikační schopnosti, kreativita, samostatnost

Náplň práce:

- tvorba marketingového plánu, spolupráce na tvorbě obchodní strategie společnosti

- sestavování a správa marketingového rozpočtu

- rozvoj a budování značky, tvorba image společnosti

- spolupráce s grafickými studii a reklamními agenturami

- komunikace s médii, příprava tiskových zpráv a jejich distribuce

- monitoring, vyhodnocování a měření marketingových aktivit

- správa a rozvoj oblasti sociálních sítí

- spolupodílení se na obsahové strategii značky

- monitoring vývojových trendů, analýza trhu a konkurence

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti v trendy a dynamickém oboru

- dobře pracující a soudržný tým, který se rád podělí o svoje znalosti a dovednosti z oboru online marketingu

- vlastní seberealizaci a možnost ovlivnit, rozhodnout

- zajímavou a různorodou práci

- odpovídající finanční ohodnocení

- další zaměstnanecké výhody