Mgr. Petr Kmošek

Manažer/ka vzdělávání
Do týmu HR hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o oblast vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, který aktivně uchopí téma firemní kultury, atmosféry a kariérního rozvoje našich zaměstnanců.

Požadujeme:

- SŠ, VŠ

- obdobnou praxi na pozici v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců

- pečlivost a dobré organizační schopnosti

- znalost HR firemních procesů

- komunikační dovednosti, samostatnost a systémový přístup

- nebát se vystupovat a prezentovat a umět přesvědčit

Náplň práce

- aktivní zapojení do různých vzdělávacích projektů

- spolupráce na tvorbě vzdělávacích plánů a organizační podpora vzdělávacích kurzů

- tvořit koncepci a metodiku interních vzdělávacích programů

- příprava dat, jejich vyhodnocení následně příprava reportů

- aktivní ovlivňování firemní kultury, angažovanosti a motivaci zaměstnanců

- rozvoj nastavených HR administrativních procesů

Nabízíme:

- dobře pracující a soudržný tým, který se rád podělí o svoje znalosti a dovednosti z oboru

- vlastní seberealizaci formou spolupráce na projektech z oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců

- zajímavou a různorodou práci

- zázemí stabilní české společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- další zaměstnanecké výhody