PRÁCE NA MÍRU

Plánovač/koordinátor letecké údržby
Travel Service

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Plánování prací letecké údržby na letadlech Boeing 737 v krátkodobém horizontu, v souladu s letovým řádem
  • Úzká spolupráce s kolegy z oddělení údržby, s mistry, vedoucími směn i pracovníky dalších oddělení (dlouhodobého plánování, provozního inženýringu, MCC atd.)
  • Předávání informací o plánovaných úkonech letecké údržby
  • Kontrola provedení naplánovaných činností
  • Pružné reagování na potřebné změny, nové okolnosti
  • Plánování techniků do směn dle objemu činností letecké údržby, plánování a kontrola docházky, dovolených, služebních cest do zahraničí
  • Aktivní práce s IT systémy (zejm. se systémem OASES)
  • Zajištění subdodavatelských činností (např. plánování čištění letadel), komunikace s dodavateli

Další činnosti k podpoře fungování oddělení plánování letecké údržby

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Typový výcvik pro Boeing 737 hrazený zaměstnavatelem
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu
  • Nástup od 1.1.2018 nebo po vzájemné domluvě

Lokalita:

  • Budova Technického úseku společnosti Travel Service, Hangár E, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • Maturitou ukončené SŠ vzdělání technického zaměření, letecký obor výhodou
  • Pozice může být vhodná i pro absolventy, praxe v letectví je však výhodou
  • Pokročilá znalost AJ
  • Práce s MS Office na pokročilé úrovni, zkušenost se systémem OASES výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Organizační a komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, aktivní přístup