PRÁCE NA MÍRU

Personalista
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Požadavky:

  • SŠ,VŠ vzdělání ekonomického zaměření, případně v oblasti lidských zdrojů
  • znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • odborná praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost programu VEMA
  • organizační a komunikační schopnosti, analytické dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost a profesionální přístup
  • morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:

  • samostatné vedení personální agendy
  • vedení personálních dat v systému VEMA
  • zabezpečení agendy spojené se vznikem, průběhem a skončením pracovněprávních vztahů
  • zpracování podkladů pro výpočet mezd
  • provádění poradenské činnosti zaměstnancům
  • spolupráce s orgány státní správy ( ÚP, ČSSZ aj. )

Nabízíme:

  • zajímavou zodpovědnou práci
  • profesní rozvoj
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost získání příspěvku na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • další benefity

Nástup možný ihned