PRÁCE NA MÍRU

Volná pozice: Pokojská
Maximus Resort Hotel Brno

Do našeho týmu přijmeme nové kolegyně k zajištění komplexní péče o pokoje hostů, provádění přípravy příjezdových pokojů a pro průběžný pobytový i závěrečný úklid.

Náplň práce:

  • přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů
  • příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin
  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid pobytového pokoje
  • základní komunikace s hosty a vyřízení požadavků hostů během pobytu
  • obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, trezor
  • doplňování minibarů, příprava podkladů pro recepci
  • provádění úklidu odjezdového pokoje
  • koordinace práce s ostatními středisky, např. s recepcí, technickým úsekem, atd.
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení
  • hlášení technických závad
  • ćinnosti směřující k ochraně majetku hostů i ubytovacího zařízení.

Požadavky na uchazeče:

  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zájem o tuto práci a vztah k čistotě
  • pečlivost
  • samostatnost.

Nabízíme:

  • práci v mladém přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady
  • firemní benefity hotelu a wellness
  • dopravu do hotelu od zastávky tramvaje zdarma naším hotelovým minibusem
  • stravování v hotelu
  • možnost zkráceného pracovního úvazku v rozsahu a individuální pracovní rozvrh.

Zajímá vás tato pozice? Pošlete nám nejen váš životopis, ale také motivační dopis ve kterém nám popište vaši současnou pracovní situaci.