Mediaservis, s.r.o.

Specialista předplatného novin - Praha
Hledáme nového kolegu do našeho týmu v Praze !

Jsme dlouholetí profesionálové v oblasti poštovních služeb. V současnosti je v našich řadách více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší dopisy a letáky. Od roku 2018 budeme nově roznášet předplatné novin, a proto hledáme nové kolegy, kteří roznos zajistí.

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s roznosem předplatného novin. Pojďte k nám pokračovat v práci, ve které jste jednička!

Co vás čeká?

- roznos novin je nenáročná práce, která probíhá od pondělí do soboty
- nečeká vás stále stejné nudné prostředí, budete roznosem pokrývat lokality, kde to bude právě potřeba
- na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do poštovních schránek

Jste pro nás velkým favoritem pokud:

- nechcete být kancelářská krysa a berete práci v terénu jako výhodu
- zuřivý pes za plotem vás nechá chladným a nezmarů počasí se nezaleknete
- neztratíte hlavu ani úsměv při řešení reklamací a zařídíte, aby se noviny dostaly do správných schránek vždy a včas
- pokud vás baví práce v terénu a máte zkušenosti v poštovních službách, jste ten kterého hledáme
- nutné je mít řidičský průkaz a vlastní automobil u kterého vám proplatíme, to co mu ubylo v nádrži

Získáte:

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- mzda až 25 tis. Kč
- stravenky
- kartu výhod Benefit Multisport
- pohyb po čerstvém vzduchu a čistou hlavu
- nástup ihned nebo dohodou