VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Specialista/ka ICT
Hledáme kolegy, kteří budou komplexně spravovat část IT systému pro ekonomické agendy.

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

* sběr a analýza bussines požadavků na inovace a úpravy IT aplikací
* překlad business požadavků do IT řešení ve svěřené části IT systému
* spolupráce s business vlastníky a solution architekty
* spolupráce na technické specifikaci řešení pro veřejné zakázky a interní vývoj
* zodpovědnost za IT služby (vedení katalogu služeb), které svěřená část IT systému poskytuje
* navrhování high-level řešení bussines požadavků ve svěřené části IT systému
* definování požadavků na obchodní podmínky pro zadávání veřejných zakázek na svěřenou část IT systému

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

* VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru
* praxi v obdobné pracovní pozici týkající se správy IT systémů pro ekonomické agendy min. 3 roky
* znalost a zkušenost v používání principů ITIL schopnost pracovat v  Enterprise Architect nebo obdobném modelovacím nástroji
* zkušenost se správou větších aplikačních celků
* dobrou orientace v nových technologiích ICT
* znalost SQL, XML, SOA, UML diagramů a práce s CASE ( Agilian, Enterprise Architect) výhodou

CO NABÍZÍME?

* jeden z největších IT projektů v ČR
* spolupráci se špičkovými  IT odborníky a nadšenci
* široká možnost rozvoje
* služební notebook a telefon
* adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.