PRÁCE NA MÍRU

Asistent/ka logistiky - Praha
AVE

Nebojíte se komunikovat a máte povědomí o logistice? Dokážete se orientovat v číslech a zároveň vás neotráví ani administrativa? Pak se nám ozvěte, rádi Vás poznáme.

Náplň práce:

  • správa vozového parku v IS SAP a provozního systému (GPS, SAP)
  • koordinovat činnosti spojené s provozem techniky (registrace vozidel, pojištění, mýto atp.)
  • zajišťovat agendu technického parku (kupní smlouvy, leasing, tankovací karty atp.)
  • účast na projektech logistiky (rozvoj provozních informačních systémů)
  • komunikace s provozovnami i externími partnery
  • administrativní a organizační podpora oddělení logistiky
  • spolupráce s pojišťovacím makléřem
  • koordinace metrologie

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – zvláště Excelu
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zajímavá a různorodá práce aneb nudit se u nás nebudete
  • přátelský a zavedený tým
  • práci na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity jako stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění a 5 týdnů dovolené