AutoESA a.s.

Hledáme Prodejce finančích produktů Chomutov
Jste aktivní, výřečná, přesvědčivá osoba? Máte obchodní nadání? Rád/a aktivně ovlivníte své výsledky a tím i výsledky celé firmy? Vyhovuje Vám pracovní doba krátký - dlouhý týden? Pokud ano, přidejte se k nám do týmu na novou pobočku v Chomutově!

Náplň práce:

Obchodní jednání s klienty společnosti. Sjednávání úvěrových a pojistných smluv. Práce s hotovostí a ceninami.

Očekáváme:

*Min. SŠ vzdělání - vhodné pro absolventy.
*Zkušenost s obchodní činností.
*Výhodou přehled v oblasti finančních produktů (leasing, úvěry, pojištění).
*Velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC.
*Komunikativnost, obchodní schopnosti.
*Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme:

*Motivující platové ohodnocení - fixní a provizní část, kterou ovlivníte svou pílí.
*Hlavní pracovní poměr.
*Profesní vzdělávání interními školiteli.
*Pracovní doba bude krátký – dlouhý týden.
*Zázemí stabilní české společnosti.
*Pracoviště Chomutov.
*Nástup dohodou.