PRÁCE NA MÍRU
 
 
 
 
HR MANAGER
Red Bull

Můžeme si tykat? Ano? Tak to nás těší!

Je HR oblast, ve které jsi se kariérně našel/našla?

Cítíš se dobře v rychle se rozvíjejícím kreativním prostředí, s kolegy naladěnými na stejnou frekvenci?

Momentálně pro naši pobočku v Čechách a na Slovensku hledáme HR Managera, který bude zodpovědný za proaktivní řízení, podporu a realizaci HR projektů, s vlastní seberealizací ruku v ruce. Pozice je dlouhodobým zástupem po dobu rodičovské dovolené. Jako součást board týmu budeš využívat svoje již nabyté zkušenosti i odborné znalosti. Budeš působit jako podpora i trendsetter pro klíčové manažery marketingu, prodeje, gastronomie, logistiky, financí i administrativy. V této úloze budeš zastřešovat procesy, které umožní společnosti být úspěšná a mít spokojené zaměstnance. Pokud cítíš pozitivní vibrace, čti dál.

VAŠE ZKUŠENOST ZAHRNUJE:

 1. Máš minimálně 3 roky praxi na pozici HR Business Partner/HR Generalist ve společnosti, součástí které byly oddělení marketingu, prodeje, administrativy, financí. Máš přímou zkušenost s náborem, vzděláváním, odměňováním a vedl(a) jsi vlastní tým lidí.
 2. Jiní lidé tě respektovali za to, že jsi uměl(a) inspirativně realizovat úspěšné HR Projekty a sám/sama jsi vybudoval(a) talentovaný tým HR oddělení.
 3. Užíváš si práci v sektoru FMCG. Jsi velmi silný(á) v oblasti organizace, plánování a tvoje schopnost flexibility Ti s lehkostí umožňuje rychle prioritizovat i pod tlakem či blížícím se deadline.
 4. Jsi schopný(á) dělat rychlá rozhodnutí s lehkostí Tobě vlastní.
 5. Jsi schopný(á) přemýšlet do detailu, ale zároveň být časově efektivní a posouvat agendu dopředu.
 6. Přirozeně zvažuješ ze všech úhlů pohledu, jak se věci řešit dají. Umíš rychle identifikovat problém, pojmenovat riziko a následně s porozuměním a empatií interpretovat svoje myšlenky dál.
 7. Přesnost je tvůj alias. Jsi v pohodě s čísly a analytickým způsobem myšlení.
 8. Máš zkušenost s prací v HR systémech a v průběhu svých pracovních zkušeností jsi pracoval(a) se SAP nebo Taleo. Dennodenně se orientuješ v programech Microsoft Office.
 9. Užíváš si multikulturní prostředí, cestování a užíváš si práci s různorodým kolektivem.
 10. Optimismus je ti vlastní, úsměv na tváři ztrácíš jen ve výjimečných případech.
 11. Vedení vlastního týmu ti dělá radost a svoje talenty v týmu necháš, aby Tě inspirovaly a v mnohém doplňovaly v ideální spolupráci.
 12. Vlastníš řidičský průkaz skupiny B a jsi aktivní řidič.
 13. CESTOVÁNÍ: 50% 

Budeme se těšit na Váš životopis s vloženou fotografií a motivační dopis. V motivačním dopise Vás chceme opravdu poznat. Uvítáme všechny informace, které jsou relevantní k poptávené pozici a zároveň se velmi těšíme na Váš osobitý styl a formu podání. Nezapomeňte se zmínit, proč hledáte pracovní příležitost právě u nás.