Palatinum s.r.o.

ÚČETNÍ-ZPRACOVÁVÁNÍ DOTACÍ POVEZ
Jedná se o zodpovědnou a pečlivou práci spočívající ve vyplňování a odesílání dotačních žádostí, komunikaci s klienty a úřady.Pracovní dobu lze přizpůsobit tak, aby Vám vyhovolala. Červenec, srpen a prosinec volno!

Vaším úkolem bude:

  • Kompletní agenda spojená se zpracováváním evropských dotací POVEZ
  • Komunikace s klienty žádajícími o dotace
  • Sepisování, podávání žádostní
  • Komunikace s úřady
  • Zodpovědnost za naprosto správné vyplnění dotačních formulářů

Co Vám nabízíme:

  • Flexibilní práci v centru Prahy
  • Červenec, srpen a prosinec volno
  • Kvalitní zaškolení a podporu týmu
  • Práci na ŽL (případně DPČ) s možností přechodu na HPP
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní PC a telefon
  • Neformální, přátelský kolektiv
  • Stabilní zázemí silné společnosti
  • Dobré finanční podmínky a osobní ohodnocení

Co od Vás očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Dobrou znalost práce s PC
  • Zkušenost s účetnictvím
  • Zkušenost s prací ve státní správě výhodou
  • Zkušenosti s dotačními programy výhodou
  • Dobré komunikační a argumentační schopnosti
  • Flexibilita, ochota, pečlivost

A jak u nás probíhá výběrové řízení?

  • Všechny kandidáty kontaktujeme nejpozději do tří týdnů od doručení CV.
  • V případě postupu do užšího výběru Vás kontaktuje náš pracovník, kterého se můžete zeptat na všechny informace, které jste v inzerátu třeba nenašli.
  • Prví kolo pohovorů probíhá telefonicky, neztrácíte tak čas dojížděním.
  • V případě postupu do dalšího kola absolvujete pohovor u nás ve společnosti.
  • Dojde-li k oboustranné shodě, můžete si plácnout;-)

Těšíme se na Váš životopis!