Dunross s.r.o.

Projektový manažer
Pro celosvětového poskytovatele intralogistických řešení na míru hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektový manažer ILS.

Pro celosvětového poskytovatele intralogistických řešení na míru hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektový manažer ILS.

NÁPLŇ PRÁCE:

Koordinace veškerých činností v rámci realizace projektů/zakázek, tzn. od zadání do výroby až po předání zákazníkovi (zajištění objednávek materiálu, služeb, fakturace na zákazníka atd.)
Komunikace se zákazníky
Spolupráce při realizaci zakázek se specialisty pro intralogistická řešení, s referentkou oddělení podpory prodeje
Monitoring zakázek, vyhodnocování případných rizik
Písemný styk se zákazníkem a s dodavateli zboží a služeb
Pravidelná účast na poradách (obchodního oddělení/intralogistiky)
Pravidelná práce s firemním ERP systémem
Písemný a osobní styk se zákazníkem a s dodavateli zboží a služeb
Práce s platnými legislativními předpisy souvisejícími s realizací zakázek
Pravidelná účast na školeních BOZP a PO a dalších školeních dle pokynů nadřízeného pracovníka

POŽADUJEME:

minimálně střední odborné vzdělání zakončené maturitou s technickým nebo ekonomickým zaměřením
zkušenost s vedením projektů, popř. týmu
zkušenost s jednáním se zákazníky a dodavateli, orientace na zákazníka
znalost logistických procesů
řidičský průkaz sk. B
bydliště v Brně a okolí nebo v Ostravě
komunikativní znalost Aj podmínkou, Nj výhodou
praxe na obdobné pozici alespoň 2-3 roky výhodou
uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
zkušenost s ERP systémy typu SAP, Navision, AutoCAD výhodou
odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, týmový hráč
schopnost improvizace, rychlého rozhodování, tvořívé myšlení, organizační schopnosti
časová flexibilita v rámci plnění svých pracovních povinností
reprezentativní chování a vystupování

NABÍZÍME:

nástup: dohodou
zajímavé finanční ohodnocení
pracovní doba: 8:00-16:30, flexibilní dle potřeb daného projektu
stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
zajímavé firemní benefity, např. týden dodatkové dovolené, penzijní a úrazové pojištění, stravenky v hodnotě 105 Kč, právní a psychologické poradenství, jazyková výuka a další
zaškolení na centrále v Praze
pracovní pomůcky (notebook, mobilní telefon, služební automobil)