NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Manažer/ka kasina (severočeský kraj)
Jste samostatná osobnost, kterou lákají výzvy a baví ji práce s lidmi? Nebojíte se zodpovědnosti a chcete řídít podnik v netradičním prostředí? Baví Vás, když všechno šlape jako hodinky, zákazníci jsou spokojeni a vrací se?

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Manažer/ka kasina (severočeský kraj)

Jste samostatná osobnost, kterou lákají výzvy a baví ji práce s lidmi? Nebojíte se zodpovědnosti a chcete řídít podnik v netradičním prostředí? Baví Vás, když všechno šlape jako hodinky, zákazníci jsou spokojeni a vrací se? Pokud ano, jste to VY, koho hledáme.

Jako manažer/ka kasina budete

· zodpovídat za bezproblémový chod a výsledky celé provozovny (včetně živé hry).

· starat se o finance provozu, od zajištění potřebné hotovosti až po pravidelné měsíční uzávěrky.

· aktivně řešit personální stránku, nemine Vás hledání a výběr nových zaměstnanců a spolupráce s personálním oddělením + budování vlastního týmu.

Rádi o VÁS uslyšíme, pokud:

· chcete využít praxi v oblasti heren, kasin a gastronomie a tato práce Vás baví.

· jste flexibilní a snadno se přizpůsobíte. Nevadí Vám práce v noci a o víkendech.

· považujete se za organizační typ, jste schopen zorganizovat sebe, svůj tým i celý provoz.

· práci si spíš najdete, než byste čekal na zadání.

· pojmy jako loajalita, samostatnost a zodpovědnost jsou pro Vás samozřejmostí.

Co získáte, když bude pracovat pro nás?

· Zajímavou a různorodou práci, každý den bude jiný

· Příležitost rozvíjet se na manažerské pozici, prostor pro inovace a vlastní nápady.

· Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL, záleží na Vaší preferenci.

· Pravidelnou a férovou odměnu a další zaměstnanecké benefity.

Podívejte se na naše video na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4 a dozvíte se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme. Zaujalo Vás naše video, tak nám napište a my se Vám co nejdříve ozveme.

Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.