Rockaway Capital SE
 
 
 
 
PROVIZNÍ ANALYTIK – JUNIOR
Náš Chytrý Honza umí nabídnout nejchytřejší srovnání všech finančních produktů na trhu, ale tím nekončí. To, co si vyberete, si můžete rovnou přes Chytrého Honzu objednat a koupit.

Chytrý Honza patří pod silnou skupinu Rockaway, která je na trhu vnímána jako přední hráč v oblasti inovací. Co to znamená pro tebe? Že budeš o krok před konkurencí a budeš se podílet na budoucnosti finančního byznysu.

Hledáme do našeho Sales Support týmu nového kolegu na pozici Juniorního Provizního Analytika. Tato pozice vzniká úplně nově a souvisí s neustálým růstem a vývojem naší společnosti, která platí ve světě financí za nejrychleji rostoucí firmu, a to už se na tomto trhu pohybujeme nějakou řádku let.

O CO JDE?

Ve finanční oblasti se generuje velké množství dat okolo provizí, které chceme lépe analyzovat a následně s nimi pracovat pro větší komfort a spokojenost našich poradců a produktových dodavatelů (banky, pojišťovny).

JAK TO BUDE V PRAXI VYPADAT:

Provize v hlavní roli - řešení dotazů z obchodní sítě a případné reklamace, nastavení provizí a kariérních řádů
Zpracování provizních a produkčních dat a jejich kontrola - práce v Excelu a interním systému
Reporting
Optimalizace interních procesů - jde o novou pozici a máš velký prostor vše nastavit, automatizovat a snížit tak veškerou operativu s tím spojenou

ČÍM NÁS MŮŽEŠ OSLNIT?

Jedná se o juniorní pozici, kdy nevyžadujeme praxi v oboru, nicméně je třeba mít logické a analytické myšlení + základy v Excelu (napovíme, že třeba vzorečky COUNTIF a SVYHLEDAT/VLOOKUP musíš znát). Vzhledem k tomu, že se jedná o práci s daty, očekáváme alespoň základní technickou zdatnost. Zbytek tě rádi naučíme!

SHRNUTO: nepotřebujeme vysokou školu, ani 10 let praxe, jen chuť jít do toho naplno! Oslníš nás selským rozumem, iniciativou a vášní k práci s čísly.

“Jsme malý tým, ve kterém si ceníme přátelského přístupu a otevřenosti. Rádi zkoušíme nové cesty a žádný problém není tak velký, abychom ho společně nedokázali vyřešit.”

Kateřina Pekárková, Head of Sales Support Chytrý Honza

CO TI CHYTRÝ HONZA NA OPLÁTKU NABÍDNE:

Práci na plný úvazek s nástupem ideálně ihned. Ke své práci dostaneš notebook a plat, na kterém se spolu dohodneme. Dáme ti možnost nakopnout tvou kariéru + tým, kde se na všem dohodneme – nejsme korporát! Moderní, startupově laděné kanceláře na Kavčích horách, kde můžeš chodit se psem i bez psa.

Můžete dělat provizního analytika v bance, proč ne. A nebo můžete být provizním analytikem v Chytrém Honzovi a stát se součástí revoluce ve světe financí.

Zní to dobře ne? Zkus něco nového! Proč ne teď a proč ne právě ty.

 

Těšíme se na tebe!